Informace o nás

Mladí hasiči ve Slavětíně mají již pár let tradici, my se budeme snažit, aby se tahle pravidelná aktivita rozšířila mezi více dětí v naší obci, aby se  nám přidaly i děti, které se prozatím neúčastnily, aby je to bavilo a hlavně, aby měly pravidelnou aktivitu, na kterou se budou vždycky těšit.

Cílem naší práce by měl být fungující kolektiv dětí a mládeže, který by společně podnikal spoustu zajímavých činností, jezdil na soutěže a třeba se i dobře umisťoval, pokud nám to jen trochu půjde. Práce s mladými hasiči ale určitě není jen o tom, jestli se umístíme na prvních příčkách. Mnohem důležitější je, že se děti dozvědí spoustu důležitých informací, hravou formou, prakticky si je odzkouší. Sami se podívejte, jak široké je pole znalostí, které by správný mladý hasič měl umět.

Přijďte se s Vašimi ratolestmi někdy podívat na trénink a oni sami pak zjistí, jestli je to bude bavit :-)